QR Kodlu Plastik Kart

QR Barkodlu PVC Kart

QR kodlu PVC kartlar, günümüzde yaygın bir şekilde kullanılan tanımlama sistemlerinden biridir. ISO standartlarına uygun olarak üretilen PVC kartlara ihtiyacınız olan her türlü bilgiyi QR kodu ile basabiliyoruz. QR kodlar, hızlı bir şekilde bilgiye ulaşmanızı sağlayan barkod kodlama sistemleridir.

QR kodlu kartlar, müşteri sadakat kartı sistemleri ve üye kartları gibi birçok alanda kullanılabilmektedir. Özellikle müşteri sadakat programları için tercih edilen QR kodlu kartlar, müşterilerinizi tanımak ve özel teklifler sunmak için etkili bir araçtır. Ayrıca, üye kartı olarak kullanılan QR kodlu PVC kartlar, spor salonları, yüzme havuzları, kütüphaneler, yemekhaneler ve benzeri yerlerde kullanılarak giriş-çıkış takibini yapmak için kullanılabilir.

QR barkodlu PVC kartlar, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Ayrıca, kartların üzerine basılan QR kodu, yüksek hassasiyette okunabilir. Bu nedenle, QR kodlu PVC kartlar, etkili bir tanımlama ve takip sistemine sahip olmak isteyen işletmeler için ideal bir seçenektir.

qr barkodlu plastik kart
QR Barkodlu kart baskı
Qr barkodlu plastik kart baskı
QR barkodlu kart
QR kodlu plastik kart
QR kodlu plastik kart

Tek Plastik Kart Sistemleri

Akıllı Kart Sistemleri ve Akıllı Kart Yazılım Geliştirme
Oğuzlar Mah. 1397 Cad. No 11/1 Çankaya ANKARA
+90 533 409 8447 +90 312 232 1234 info@plastikkartsistemleri.info
QR kodlu plastik kart, QR Barkodlu PVC Kart