Mifare Kart

Mifare Kart Baskı

Mifare Kart Baskı, Mifare Kart Üretimi
Baskısız mifare kart
Mifare Kart Mifare Personel Kartı Baskı
Baskılı mifare kart
Mifare Kart, Mifare Personel Tanıtım Kartı
Mifare kart baskı
Mifare Kart
Mifare kart baskı

Mifare Kartlar: Güvenli, Hızlı ve Kolay Tanınma

Mifare kartlar, personel kartları, öğrenci kartları, üyelik takip sistemleri, akıllı ulaşım sistemleri, debit kartlar ve etkinlik biletleme sistemleri gibi birçok alanda kullanılan bir tür RFID karttır. Mifare kartlar sayesinde, kullanıcılar güvenli, hızlı ve kolay bir şekilde tanınabilir ve kimlik doğrulama işlemleri yapılabilir.

Mifare personel kartı, çalışanların kimlik doğrulama işlemleri için kullanılır. Bu kartlar, personel bilgilerinin yanı sıra erişim seviyeleri, izinler ve diğer ilgili bilgileri de depolayabilir. Bu sayede, işyerinde güvenlik sağlanır ve kayıt tutma işlemleri kolaylaşır.

Mifare debit kart, ödeme işlemlerinde kullanılan bir tür RFID karttır. Bu kartlar, hızlı ve kolay ödeme işlemleri yapılmasına olanak tanır. Ayrıca, kullanıcılara nakit taşıma zorunluluğu olmadan alışveriş yapma imkanı sunar.

Mifare üyelik kartı, birçok farklı organizasyonun üyelerinin kimlik doğrulama işlemleri için kullanılan bir tür RFID karttır. Bu kartlar, üyelerin kişisel bilgilerinin yanı sıra üyelik hakları, ödemeleri, etkinlik katılımları ve diğer ilgili bilgileri de depolayabilir.

Mifare akıllı ulaşım kart sistemleri, toplu taşıma araçlarında kullanılan bir tür RFID karttır. Bu kartlar, hızlı ve kolay biniş işlemleri yapılmasına olanak tanır. Ayrıca, bu sistemler sayesinde toplu taşıma yönetimi daha verimli hale getirilir.

Mifare öğrenci kartı, öğrencilerin kimlik doğrulama işlemleri için kullanılan bir tür RFID karttır. Bu kartlar, öğrencilerin kişisel bilgilerinin yanı akıllı kampis sisteminde kampüs kart olarak kullanılır, öğrenci yemekhane kullanımı, üniversite kütüphane hizmetleri ve diğer ilgili bilgileri de depolayabilir.

Mifare etkinlik biletleme sistemleri, etkinliklerde kullanılan bir tür RFID karttır. Bu kartlar, etkinlik katılımcılarının kimlik doğrulama işlemleri için kullanılır ve giriş çıkış işlemlerini hızlandırır. Ayrıca, bu sistemler sayesinde etkinlik yönetimi daha kolay hale getirilir.

En ekonomik mifare kart fiyatları ile hizmet vermekteyiz.

Mifare kartların yaygın kullanım alanları arasında bahsettiğiniz gibi biletleme sistemleri, geçiş kontrol sistemleri, kimliklendirme, ödeme sistemi ve akıllı ulaşım sistemleri yer alır. Bunların yanı sıra, sağlık sektöründe hastaların ve tıbbi ekipmanların izlenmesi, ürün takibi ve envanter yönetimi gibi birçok alanda da kullanılabilirler.

S50 mifare kart : 1K hafızalı 13,56 Mhz frekansında çalışan mifare karttır.

S70 mifare kart : 4K hafızalı 13,56 Mhz frekansta çalışan mifare karttır.

Mifare kart kullanıcılar tarafından temassız akıllı kart olarakta bilinmektedir. CR80 standartlarında 86mm X 54mm ölçülerinde ürettiğimiz mifare kartlar banka kartları ile aynı üretim şeklinde üretilmektedir.

Mifare kartlar dataları şifreleme özelliğinden dolayı, personel takip sistemi kartı, kimliklendirme kartı ve ödeme sistemi kartı olarak kullanılmaktadır.

Mifare Kart Çeşitleri
  • MIFARE DESFire Kart : Yüksek güvenlik, çoklu apllikasyon desteği, DES, 2K3DES ve AES donanım şifreleme
  • MIFARE Ultralight Kart: Elektronik biletleme sistemleri için kullanılır,
  • MIFARE Plus Kart : Mifare klasik uygulamalarında yüksek güvenlik gerektiren uygulamalarda kullanılır.
  • MIFARE Classic Kart : ISO / IEC 14443 A ile tamamen uyumludur. 1K mifare kart ve 4K Mifare kart olarak üretilir.

Temassız kartlar sınıfına giren mifare kartlar 10cm mesafeden radyo dalgası ile mifare kart okuyucu ile haberleşebilir.

CR80 standartlarında 86X54 mm ölçülerinde baskılı mifare kart üretimi yapmaktayız.En ekonomik mifare kart fiyatları ile sektörde hizmet vermekteyiz.

RFID kart teknolojisi olan mifare kartlar 13,56Mhz frekansta yakın alan etkileşimi ile çalışmaktadır.

Mifare kart hafızasındaki verilerin şifre ile korunması özelliği ve hafızanın kayıt ve okunma özelliği sayesinde biletleme sistemleri, geçiş kontrol sistemleri,kişilerin kimliklendirilmesi, eşyaların kimliklendirilmesi, ürün sahtalik kontrolü sistemleri ve kartlı geçiş sistemlerinde kullanılır.Kartlı geçiş kontrol sistemlerinde , elektronik biletleme sisteminde ve otel oda kilitlerinde en yaygın kullanılan RFID kart teknolojisidir.

Mifare kart her sektörü şifre korumalı hafıza alanları özelliği ile proximity kartlar arasında en geniş uygulama alanına sahip rfid proximity karlardan olmuşlardır.


Logo Baskılı mifare kart
Logo Baskılı Mifare Kart
Logo Baskılı mifare kart
Logo Baskılı Mifare Kart
Baskılı mifare kart
Baskılı mifare kart
Logolu mifare kart
Logolu mifare kart
Mifare Kart 13,56 Mhz çalışma frekansı
mifare kart
Mifare Kart
Mifare Kart 13,56 Mhz çalışma frekansı
mifare kart
Mifare Kart
mifare kart
Mifare Kart
mifare kart
Mifare Kart

Tek Plastik Kart Sistemleri

Akıllı Kart Sistemleri ve Akıllı Kart Yazılım Geliştirme
Oğuzlar Mah. 1397 Cad. No 11/1 Çankaya ANKARA
+90 533 409 8447 +90 312 232 1234 info@plastikkartsistemleri.info
Mifare Kart,Mifare Kart Baskı,Mifare Personel Kimlik Kartı, Baskılı Mifare Kart,Mifare 1K Kart, Mifare S50 Kart, Mifare 13.56 Mhz Kart,DESFire MIFARE Kart, Ultralight MIFARE Kart, MIFARE Plus Kart, Mifare Kart Fiyatları, Elektronik biletleme sistemleri, Mifare Okul Turnike Kartı