Personel Kimlik Kartı

Personel Kimlik Kartı Baskı

Personel kimlik kartı basımı proximity personel kimlik baskı
Proximity Personel Kimlik Kartı Baskı
manyetik Personel Kimlik Kartı
Manyetik Personel Kimlik Kartı
Personel kartı baskı mifare personel kimlik kartı baskı
Mifare Personel Kimlik Kartı Baskı
Personel kimlik kartı
Proximity Personel Kimlik Kartı

Kişiselleştirilmiş personel kimlik kartları, işletmenizin profesyonel ve güvenilir bir imaj sergilemesine yardımcı olan önemli bir araçtır. Personelinize özel olarak tasarlanan ve kişisel bilgileri, görevi ve fotoğrafı içeren kimlik kartları, işletmenizin kurumsal kimliğine katkıda bulunur ve personeliniz için tanınabilir bir imaj oluşturur.

Kişiselleştirilmiş personel kimlik kartları günlük işlemlerde zamandan ve masraftan tasarruf sağlar. Örneğin, işletmenizdeki güvenlik sistemleriyle entegre edilen personel kimlik kartları, personelinizin kolayca kimliklerini doğrulamasını sağlar ve giriş-çıkış kayıtlarının otomatik olarak tutulmasını sağlar. Böylece, işletmenizdeki güvenliği artırırken, personel takibinde de kolaylık sağlar.

Müşterilerimize en ekonomik personel kimlik kartı fiyatlarıyla hizmet veriyoruz ve kaliteli malzemeler kullanarak uzun ömürlü kartlar üretiyoruz. Personel kimlik kartları, genellikle CR80 plastik kart standartlarına uygun olarak 86x54 mm ölçülerinde üretilir ve manyetik şerit, mifare teknolojisi veya proximity teknolojisi gibi farklı kimlik doğrulama teknolojileriyle entegre edilebilir.

Resmi kurum personel kimlik kartı baskısı en hızlı ve ekonomik fiyatlarla üretim yapmaktayız.

PVC kart üzerine personel kişisel bilgileri, personel görevi ve personel fotoğrafı basarak ürettiğimiz kişiselleştirilmiş personel kimlik kartları kurum kültürünün yansıtılmasında etkili bir araçtır. Personnel kimlik kartları müşterilerinizin şirketinize olan güvenini pekiştirir.
Personel kimlik kartı ölçüleri CR80 Plastik kart standartlarına göre 86mm X 54 mm ölçülerinde üretilirler. CR80 kart ölçüleri dışında özel ebatlarda yaka kartı şeklinde personel kimlik kartı üretimi yapmaktayız.

Geçiş kontrol sistemlerinde kullanılan personel giriş çıkış kartları turnikeler ile kullanarak kritik bölgelere sadece yetkili personelin giriş kontrolünü kolayca sağlayabilirsiniz.Personel kimlik kartlarını PDKS sistemi ile kullanıp personel mesai ölçümlemesi yapabilirsiniz.

Personel kimlik kartı baskı hizmetini müşterilerimize en uygun fiyat ile sunmaktayız.

Personel kimlik kartı baskı çeşitleri
  • Proximity personel kartı
  • Mifare personel kartı
Plastik personel kimlik kartı baskısı
RFID personel kimlik kartı baskı
Akıllı personel kimlik kartı baskı

Personel yaka kartı basımı

Çipli personel kimlik kartları

Manyetik personel kimlik kartları

Mifare personel kartı ve proximity personel kimlik kartları personel devam takip sistemlerinde ve personel puantaj sistemlerinde personelin kart basma sistemine tanımlanması için kullanılmaktadır.

RFID (Radio Frequency Identification) personel kimlik kartları, çalışanların kimliklerini doğrulamak ve izlemek için kullanılan özel bir tür kimlik kartıdır. Bu personel kimlik kartları, çalışanların kimliklerini doğrulamak için RFID teknolojisi kullanır, bu da çalışanların kimliklerinin doğrulanması sırasında doğruluğunu ve güvenilirliğini artırır. RFID personel kimlik kartları, çeşitli işletmeler ve organizasyonlar tarafından güvenlik, izleme ve verimliliği artırmak amacıyla kullanılır. Örneğin, bir hastane giriş kontrol sistemi olarak RFID personel kimlik kartları kullanılabilir, bu da yalnızca yetkili personelin hastane içine giriş yapmasını sağlar. Aynı şekilde, askeri tesisler giriş kontrolü için de RFID personel kimlik kartları kullanılabilir, bu da yalnızca yetkili personelin tesis içine giriş yapmasını sağlar. RFID personel kimlik kartları aynı zamanda okullar için de kullanılabilir, bu sayede yalnızca yetkili personelin okula giriş yapması sağlanır. Nata güvenlik belgesi için de RFID personel kimlik kartları kullanılabilir, bu sayede yalnızca belge sahibinin güvenlik bölgesine giriş yapması sağlanır.

RFID personel kimlik kartları, çalışanların çalışma saatlerini ve izinlerini izlemek için de kullanılabilir, bu da işletmenin verimliliğini ve etkinliğini artırır. RFID personel kimlik kartları, işletmelerin çalışanlarını izleme ve yönetme süreçlerini kolaylaştıran önemli bir araçtır. Birçok farklı baskı teknolojisi personel kimlik kartları için kullanılır, bunlar arasında en yaygın olanlar şunlardır:

  • Offset baskılı personel kimlik kartı
  • Serigrafi baskılı personel kimlik kartı
  • Dijital baskılı perosnel kimlik kartı
  • Hologram personel kimlik kartı
Personel kimlik kartı
Personel Kimlik Kartı
mifare personel kimlik kartı baskı mifare kart baskı
Mifare Personel Kimlik Kartı Baskı
Personel Giriş Kartı Proximity Kartı
Personel Giriş Kartı Baskı
Personel Kartı Personel Giriş Kartı
Personel Kartı Personel Giriş Kartı
Personel Kartı Görevli Kartı
Personel Devam Kontrol Kartı
personel kartı basımı
Personel Kartı Basımı
personel kartı baskı
Personel Kartı Baskı
personel kartı
Personel Kartı
Personel Yaka Kartı
Personel Yaka Kartı
Personel kimlik kartı
Personel Kimlik Kartı Baskı
RFID Personel Kimlik Kartı
RFID Personel Kimlik Kartı
Personel Kimlik Kartı Fiyatları
Personel Kimlik Kartı
Personel Kartı Tasarım
Personel Kartı Tasarım
RFID Personel Kartı
RFID Personel Kartı

Tek Plastik Kart Sistemleri

Akıllı Kart Sistemleri ve Akıllı Kart Yazılım Geliştirme
Oğuzlar Mah. 1397 Cad. No 11/1 Çankaya ANKARA
+90 533 409 8447 +90 312 232 1234 info@plastikkartsistemleri.info
Personel Kimlik Kartı,Personel Kartı, Personel Kimlik,Proximity Personel Kartı,Mifare Personel Kimlik Kartı, Manyetik Personel Kartı,RFID Personel Kimlik Kartı,Personel Kimlik Kartı Fiyatları, Personel Kartı Baskı, personel Kimlik Baskı