Proximity Kart

Proximity Kart Baskı

Proxmity Kart Baskı, Proximity Kart Üretimi, 125 Khz Proximity Kart
125 Khz Proximity Kart
Proximity Kart
Proximity Kart
TK 4100 Proximity Kart, Proxmity Kart Baskı, Proximity Kart Üretimi, 125 Khz Proximity Kart
TK 4100 Numaralı Proximity Kart
Personel Proximity Kart Baskı
Proximity Personel Kartı Baskı
Proximity Kart Personel Kartı
125 Khz Proximity Personel Kartı Baskı

Proximity kart 125 Khz frekansında çalışan RFID kart teknolojisidir.

TK4100 Proximity kart kendi ID numarası dışında bir hafıza özelliğine sahip olmayan proximity kartlar, elektronik güvenlik sistemlerinde, kartlı geçiş sistemlerinde en çok tercih edilen proximity kart çeşitidir.

En uygun proximity kart fiyatları ile hizmet vermekteyiz.

Proximity Kart Üretim Çeşitlerimiz.

  • Proximity Personel Kartı
  • Proximity Üyelik Kartı
  • Proximity Öğrenci Kartı
  • Proximity Turnike Giriş Kartı

Proximity kart genel anlamda yaklaşım tipli RFID kartların tümüne verilen isimdir. RFID çip ve anten ile 10cm mesafeden proximity kart okuyucu ile haberleşebilmektedir ve wiegand data formatında data aktarımı yapmaktadır.

Baskılı proximity kart üretimi CR80 standartlarında 86X54 mm ölçülerinde sektörde en ekonomik proximity kart fiyatları ile üretmekteyiz..

Proximity kart ölçüleri 86 X 54 mm ölçüleri uluslararsı standartta kredi kartı boyutları ölçüsüdür.

Temassız kartlar sınıfına giren proximity kart teknolojisi, 10cm mesafeden proximity kart okuyucu ile okuma işlemini gerçekleştiri.Herhangi bir kart okuyucunun okuyucu haznesine yerleştirilmeden okuma yaptığı için geçiş kontrol sistemlerinde , turnike sistemlerinde minumum bekleme süresi ile kullanım için idael bir karttır.

RFID kart teknolojisi içinde en yaygın kullanılan kart teknolojisi proximity kart teknolojisidir, 125 KHz frekansta yakın alan etkileşimi ile çalışmaktadır.Benzersiz ID özelliği ile geçiş kontrol sistemlerinde, kartlı geçiş sistemlerinde, elektronik güvenlik sistemlerinde kullanılmaktadır.

Proximity kart genellikle bina giriş çıkış kontrol sistemleri (geçiş kontrol sistemleri - kartlı geçiş sistemi) ve personel puantaj sistemi, personel devam kontrol sistemi pdks sistemlerinde, turnike giriş kartı sisteminde kullanılır. Personelin kimliklendirilmesi sonrasında persofrmans değerlendirme sistemleri ile çalışır.TK4100 standardında proximity kartlar 125 khz proximity kart olarak isimlendirilirler.

Proximity kart günümüzde kopyalabilmesi sebebi ile personel takip sistemi ve dijital kimliklendirme sistemlerinde şifrelenebilen mifare kart teknolojisi kullanılmaktadır.

Proximity kart, hastane giriş çıkış sistemlerinde, labaratuvar giriş kontrolünde, fabrika işçi giriş takip sistemlerinde, personal takip artı olarak kullanılırlar, tesis yönetim sistemlerinde giriş çıkış takibinin yapılması, tesis güvenliğinin sağlanması içim kullanılır.Nato tesis güvenlik belgesi gibi gerekli durumlarda proximity kart sistemleri tercih edilebilir.

Proximity kart 125 Khz frekans ile çalışan RFID teknolojisinde kullanılan ilk kart teknolojisidir. Mifare 13,56 Mhz mifare kartların yaygınlaşması ile RFID kart sektöründe daha çok 13,56 MHZ RFID mifare kartlar kullanılmaya başlamıştır.

Proximity Kart Proximity Personel Kimlik Kartı
RFID Proximity Personel Kartı Baskı
Proximity Kart TK4100 125Khz
Proximity Kart TK4100 125Khz
Proximity Kart
Proximity Kart
Proximity Kart 125 khz proximity kart
125 KHz Proximity Kart
Proximity Kart 125 khz proximity kart
RFID Proximity Kart
Baskılı Proximity Kart
Baskılı 125KHz Proximity Kart

Proximity Kart Basımı
Proximity Kart Basımı
Proximity Kart Basımı
Baskılı Proximity Kart
Proximity Kart Basımı
Logolu Proximity Kart
Logolu Proximity Kart
Proximity Kart Basımı
Logolu Baskılı Proximity Kart
Logo Baskılı Proximity Kart
Logo Baskılı Kart Basımı

Tek Plastik Kart Sistemleri

Akıllı Kart Sistemleri ve Akıllı Kart Yazılım Geliştirme
Oğuzlar Mah. 1397 Cad. No 11/1 Çankaya ANKARA
+90 533 409 8447 +90 312 232 1234 info@plastikkartsistemleri.info
Proximity Kart,Proximity Kart Baskı,TK 4100 Proximity Kart, Proximity Kart Fiyatları,Proximity Personel Kartı,125 Khz Proximity Kart