Manyetik Kart

Manyetik Kart Baskı

Manyetik Kart Baskı, Manyetik Kart Üretimi
Manyetik Kart
Manyetik bantlı kart
Manyetik Bantlı Kart
manyetik kart
HiCO Manyetik kart baskı
Manyetik Bantlı Kart
Manyetik Bantlı Kart
Manyetik Kart
Manyetik Kart

Manyetik kart standart PVC kart üzerine manyetik bant basılarak üretilir.

Manyetik kart okuyucu ile çalışan müşteri puan kart sistemi, ön ödemeli debit kart sistemleri gibi kartlı ödeme sistemlerinde kullanılır

En ekonomik manyetik kart baskı fiyatları ile hizmet vermekteyiz.

Manyetik Kart Teknolojileri Çeşitleri

 • HiCO Manyetik Kart
 • LoCO Manyetik Kart

Manyetik Kart Üretim Çeşitleri

 • Manyetik Personel Kartı
 • Manyetik Müşteri Sadakat Kartı
 • Manyetik Üye Kartı
 • Manyetik Otel Oda Kartı
 • Manyetik Öğrenci Kartı
 • Manyetik Puan Kartı
 • Manyetik Kapı Geçiş Kartı
 • Manyetik Otel Kapı Kartı
 • Manyetik Otel Energy Saver Kartı
 • Manyetik Personel Takip Kartı

Manyetik kart, kart üzerindeki manyetik bant içindeki demir bazlı manyetik parçacıkların manyetizmasını değiştirerek veri depolayabilen plastik kart çeşididir.

Manyetik kartlar ilk kullanılmaya başlandığından itibaren kredi kartları, kimlik kartları, ulaşım biletlerinde kullanılmıştır.Manyetik kart teknolojisinde manyetik bant üzerindeki bilgiler kolayca kopyalanabildiği için zamanla yerini RFID kartlara bırakmıştır.

Baskılı manyetik kart üretimimizi CR80 standartlarında 86X54 mm ölçülerinde en ekonomik manyetik bantlı kart fiyatları ile üretmekteyiz.

Manyetik kart kartın arkasında bulunan siyah ve manyetik özellikli şerit ile üretilir. Manyetik şerit üzerindeki 3 lü trak üzerine yazılan kart bilgilerini manyetik kart okuyucuda okuyup gerekli işlemler yapılır.Üzerinde 3 track bulunduran manyetik bantlar üzerine 3 farklı data yazılabilir.

Manyetik şeritli kartlar okuma ve yazma işlemi kolayca yapıldığından data güvenliği gereken sistemler için günümüzde tercih edilmemektedir.

Piyasada proximity kartlar ve mifare kartlar manyetik kart olarak bilinsede bu kartlar RFID kart sınıfına girerler.RFID kartlar RFID kart okuyucuya 10 cm yaklaştırılarak okutulur. Manyetik kartlar manyetik kart okuyucu içersinden geçirilerek manyetik şeridin teması ile okutulduğu için kullanım ömrü RFID kartlara göre daha kısadır.

Manyetik kart ölçüleri standart CR80 kart ölçülerinde olan 86mm X 54 mm ölçülerindedir.

Manyetik bantlı kartlar, özellikle birçok kartlı ödeme sisteminde kullanılan, veri depolamak için manyetik şerit teknolojisini kullanan plastik kartlardır. Manyetik şeritteki demir bazlı manyetik parçacıkların manyetik alanı değiştirilerek bilgi depolanır. Kredi kartları, kimlik kartları ve ulaşım biletlerinde ilk olarak kullanılan manyetik kart teknolojisi, bilgilerin kolayca kopyalanabilmesi nedeniyle zamanla yerini RFID kartlara bırakmıştır. En uygun manyetik bantlı kart fiyatlarıyla birlikte, CR80 standartlarına uygun olarak 86x54 mm boyutlarında baskılı manyetik kartlar üretilmektedir. Manyetik kartlar, manyetik şeritleri aracılığıyla bilgi aktarımı yaparak, işlem güvenliği gerektiren sistemlerde günümüzde daha az tercih edilmektedir.

Manyetik Kart
Manyetik Kart
manyetik kart barkodlu manyetik kart
manyetik kart barkodlu manyetik kart
Baskılı Manyetik Kart
Baskılı Manyetik Kart
Manyetik Bantlı Kart
Manyetik Bantlı Kart
Manyetik Kart Baskı
Manyetik Kart Baskı
Manyetik Kart
Manyetik Kart Baskı
Manyetik Kart Baskı, Manyetik Kart Üretimi
Manyetik Kart Baskı

Tek Plastik Kart Sistemleri

Akıllı Kart Sistemleri ve Akıllı Kart Yazılım Geliştirme
Oğuzlar Mah. 1397 Cad. No 11/1 Çankaya ANKARA
+90 533 409 8447 +90 312 232 1234 info@plastikkartsistemleri.info
Manyetik Kart,Manyetik Personel Kimlik Kartı, Manyetik kart Sistemleri, Manyetik Kart Baskı, Manyetik Kart Üretimi Ankara, Manyetik bantlı kart Ankara,Manyetik Kart Sistemleri,Manyetik Kart Fiyatları,HiCO manyetik kart, LoCO manyetik Kart