Havuz Kartı

Havuz Giriş Kartı

Havuz Giriş Kartı
Havuz Turnike Giriş Kartı

Havuz giriş kartı, günümüzün modern havuz tesislerinde kullanılan bir kart sistemidir. Bu kartlar, havuz kullanıcılarının giriş ve çıkışlarını kontrol etmek, havuz kullanım haklarını belirlemek ve havuz ve çevresinde güvenliği sağlamak için kullanılır.

Sosyal tesisler için akıllı kart teknolojileri, aquapark ödeme sistemleri ve havuz turnike giriş kartı üretimi yapan birçok şirket vardır. Ancak, kaliteli bir üretim süreci için ISO standartlarında akıllı kart üretimi gerçekleştirilmesi önemlidir.

ISO standartlarında ürettiğimiz havuz giriş kartlarını en ekonomik fiyatlar ile müşterilerimize sunuyoruz.

Havuz giriş kartları, manyetik şeritler, radyo frekansı (RFID) veya akıllı kart teknolojisi kullanılarak üretilir. Akıllı kartlar, kullanıcıların havuz kullanım haklarını belirlemek, havuzda geçirdikleri zamanı kontrol etmek ve havuz tesisleri tarafından sağlanan diğer hizmetlerden yararlanmak için kullanılır.

Akıllı kartlar ayrıca, havuz tesisleri tarafından kullanıcıların giriş ve çıkışlarının kaydedilmesi için de kullanılır. Bu sayede, havuz tesisleri gelirlerini daha doğru bir şekilde takip edebilirler ve güvenlik önlemlerini alabilirler.

Akıllı kart teknolojisi ile üretilen havuz giriş kartları, havuz tesisleri için daha kolay bir yönetim ve kontrol sağlar. Ayrıca, kullanıcıların havuzda geçirdikleri süreyi ve havuz kullanım haklarını daha iyi bir şekilde kontrol edebilmelerine yardımcı olur.


Tek Plastik Kart Sistemleri

Oğuzlar Mah. 1397 Cad. No 11/1 Çankaya ANKARA
+90 533 409 8447 +90 312 232 1234 info@plastikkartsistemleri.info
Havuz Giriş Kartı, Havuz Kartı, Havuz Turnike Giriş Kartı, Auqa park giriş kartı